bilimsenligi.com aracılığı ile ders vermek isteyen kişiler üye olup diledikleri üyelik paketinden yararlanabilir. Ücretli üye olmak isteyen kişiler ödeme yöntemlerinden kendilerince en uygun olanı seçip üyelik işlemlerini tamamlayabilirler. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler SSL güvenlik sertifikası güvencesi altındandır. Hiçbir şekilde başka bir kişiyle veya kurumla paylaşılmaz.


bilimsenligi.com'un sunduğu ücretli üyelik hizmetinin iptalinin talep edilmesi durumunda, ücret iade söz konusu değildir.


Ücretli üye statüsünde bulunduğunuz sürece size gelen tüm mesajlara cevap verebilir ders taleplerinin detaylarını görebilirsiniz. Ders veren ile ders alan arasındaki maddi konularda bilimsenligi.com'un bir fonksiyonu yoktur. 


bilimsenligi.com’a sistemsel sebeplerden dolayı ulaşılamaması durumunda kullanmadığın süre kadar üyeliğiniz uzatılacaktır.


bilimsenligi.com gerekli durumlarda, sitede yer alan kullanıcılara bilgi vermeksizin fiyat politikasını değiştirme yetkisine sahiptir. Bu fiyat değişikliğinden sitede kayıtlı olan kullanıcıların üyelik süreleri dolmayan üyeler etkilenmeyecektir. Kullanıcılar, üyeliklerini yenilemek istediklerinde yeni fiyat politikası geçerli olacaktır.