Gizlilik Politikası
Aşağıda belirtilen şartlar, ozelders.bilimsenligi.com’un üyelerini ilgilendiren kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin GİZLİLİK ile ilgili bölümüdür. ozelders.bilimsenligi.com Web Sitesi’ni kullanmadan önce, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

GİZLİLİK
OzelDersilan.com da üyelik öğretmen ve veli/öğrenci üyeliği olmak üzere iki çeşittir. Veli/Öğrenci üyeliklerinde kişisel bilgiler yayına verilmez ve sunucularımızda bilgiler saklı kalmakta. Ancak yasal bir durum söz konusu olduğu zaman bilgileriniz yetkili merciler ile paylaşılabilir.

Öğretmen üyelikierinde ozelders.bilimsenligi.com kişisel bilgilerinizi kullanacaktır. Kendi iradeniz ile paylaşacağınız ad, soyad, doğum tarihi, mezun olunan ve/veya okunan okullar, hizmet verdiğiniz il ve ilçe, e-posta ve telefon gibi bilgileriniz kaydedilecek ve üyeliğiniz sona erdikten sonra dahi saklanacaktır.

Profilinizde kendi tercihinizle yayınladığınız bilgilere ilişkin ozelders.bilimsenligi.com 'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler öğrenci bulabilmeniz için paylaşılacak olup, tarafımızca izin verilenler arasından hangi bilgilerinizin paylaşacağını belirleme hakkı ve paylaşma nedeniyle doğacak her türlü sorumluluk tarafınıza aittir.

Profil içeriğiniz alenileşmiş bilgi sayıldığından, ozelders.bilimsenligi.com 'un elinde bulundurduğu size ait kişisel bilgilerden profil içeriğinde yer alanlarına ilişkin gizli tutma yükümlülüğü bulunmamaktadır.


Kişisel bilgileriniz site tarafından ancak ve ancak yasal zorunluluklar söz konusu olduğunda ve yetkili mercilerce usulüne uygun şekilde yazı ile talep edilmesi halinde paylaşılabilecektir.

ozelders.bilimsenligi.com üyelerinin tüm bilgilerini kendisi bizzat barındırmamakta, barındırma hizmetini 3. firmalar aracılığıyla sağlamaktadır. ozelders.bilimsenligi.com barındırma hizmeti sunması için seçeceği firmanın alanında iyi ve güvenilir bir firma olması için özen gösterecektir. Bunun dışında barındırma hizmeti sağlayan firmanın gizlilik bilgilerinin güvenliğini sağlayamaması halinde ozelders.bilimsenligi.com  'un özen gösterme yükümlülüğünden başka yükümlülüğünün olmadığını ve doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz.